Jak zatočit s bradavičkami ?

Ahoj,
tak toto téma se mi moc nelíbí , ale bude léto a doufám že tímto článkem někomu pomůžu s trápením :))...
Bradavičky nejsou nic pěkného , ale určitě není za,  potřebí se s tím trápit.
Je mnoho řešení jak s bradavičkami skončit :)!


1)Jít na laser! Je to nejrychlejší a nejsnadnější způsob , ale je celek bolestiví :((.Ale jak se říká za krásu se musí trpět :))
2)Cibuli s octem! Je to už starý ale osvědčený způsob :)) , bohužel někomu nepomáhá , jak na to? Je to jednoduchý , potřebujete k tomu zavařovací sklenici (nebo jakoukoliv sklenici , ale s vrškem), cibuli a ocet.Cibuli si nakrájíme a do sklenice nalijeme ocet , vše to dáme do hromady a necháme stát cca 2-4 dny , poté jen na bradavičku kousek cibule přiložíme a zalepíme náplastí , cibuli denně měníme podle cibuli.
3)Kyselina sírová! Koupíte jí u benzínek , smícháme 1ml sírové s 1ml chrovodíkové, čily v poměru 1:1.
Pouze na BRADAVICI nanesme um.hmotným (něčím) tolik,aby byla bradavice potřísněna a ne okolí.Bude nás to pálit,ale musíme to vydržet,až do úplného zaschnutí kyselin - neomýváme.Opakujeme po 3 dny.
No a projev bude ten,že se nám objeví puchýř a vše bude probíhat,jako u spáleniny.Bradavice se spálí zevnitř,udělá se strup a ... potom se to samo uzdraví,ale trvá to.Tělo musí odumřelou bradavici,prostě spapat.(zdroj: http://www.prozeny.cz)

4)Citron!Je to delší léčba, ale někomu pomáhá :) , stačí kolečko citronu , potřeme bradavičku a tohle děláme každý den do úplného zmizení.
5)Husí sádlo! Také stará rada, večer si namažte bradavici , horkým sádlem (opravdu horkým) a zavažte si na noc ruce, ráno ruce umýt a takhle to dělat do u plného zmizení!
6)Nebo i česnek s octem, jeto stejný způsob jak s cibulí.
7)Hovězí maso s octem. Kostečka hovězího masa do octa, šup s tím do lednice na 24 hodin a druhý den na večer dát maso na bradavici a přelepit.
8)Med! Večer si dejte kuličku medu na bradavici , přelepte!
9)Šťáva s vlaštovičníku....
10)Moře! Na hodně nemocí je nejlepší moře a to i na bradavice působí!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc ti děkuji za komentář a těším se na tvojí další návštěvu!