Sportovní outfity - běh, posilovna, domácí cvičení a vždy být v teple

Nedávno mi přel mail s nabídkou spolupráce formou soutěže, a tak jsem si  řekla, že by to mohlo být fajn s zkusit zúčastnit...


Jelikož je můj blog momentálně hodně veden na fitness, tak jsem vymyslela, že vytvořím čtyři outfity.
Každý se bude hodit někam jinam, jeden bude na běh, druhý do posilovny, třetí na domácí
cviční, jelikož si myslím, že i když cvičíte doma, tak v nějakém stylovém outfitu se budete cítit mnohem lépe a budete mít vícenergie  a čtvrtý jsem pojmenovala ,,vždy být v teple" i když už je teplo, tak ráno a ver zase takové teplo není, tak je fajn mít v šatníku sportovní termo oblečení.


Outfit č.1 - běh


1.Kvalitní boty jsou základem správného běhu. Já si plánuji za odměnu nějaké "fešácké" botky pořídit o letních prázdninách, kdy začnu 4x týdně chodit ráno běhat. Tyto jsou od velmi známé značky adidas. 
Cena je 2 162 Kč
2.Sportovní podprsenka já mám ve svém šatníku rovnou dvě a rozhodně s tímto číslem nemíním skončit.
Tato je klasicky černá a je od značky NordBlanc.
Cena je 450 Kč
3.Mikina pro chladnější časy, i když si možná říkáte, že pece běžíte, tak Vám nemůže být zima. Ano, to mát pravdu, ale stejně pokud běháte ráno či na večer, tak teplota pomalu klesá a je určitě vhodné být dobře oblečená a nebýt pouze jen tak na lehko.
Je od značky FUNK´N´SOUL.
Cena je 639 Kč
4.Kšiltovka, tu já určitě doporučuji. Když třeba běháte v lese, tak Vám na 99% usnadní běh :)
Je od značky adidas.
Cena je 292 Kč
5.Legíny ty Vám krásně vytvarují Vaše ženské (něžné) křivky, teda pouze pokud na sobě makáte a mát krásnou postavu. Navíc jsou velmi pohodlné, na běh ideální! Jsou od značky Moodo.
Cena je 664 Kč
6.Sluchátka, s muzikou všude! Na běh určitě doporučuji, ale když cvičím doma, tak musím mít zaplou televizi, ale pokud si pustím nějaké písničky, tak je to smnou marné, jelikož necvičím ale tancuji :D. Jsou od značky UrbanEars Bagis.
Cena je 850 Kč

Outfit č.2 - posilovna

1.Tepláky, někdo nosí do posilovny legíny, ale znám i lidi co jdou v teplácích a tyto jsou moc hezké :)
Jsou od značky Moodo.
Cena j854 Kč
2.Tílko, aby všichni viděly ty naše svaly. Já cvičím nejraději v tílko, jelikož mi v něm není takové teplo. Je od značky Moodo.
Cena je 474 Kč
3.Láhev, která Vám nezabere moc místa. Tuto láhev vidím poprvé a hrozně mě zaujala, určitě je fajn do posilovny, když se Vám do tašky nevleze láhev s pitím, tak si vezmete tuto a napustíte si jí až v posilovně. Pitný režim je opravdu důležitý! Je od značky Equa.
Cena je 169 Kč
4.Boty, o nich jsem tu již v tomto článku psala, že jsou velice důležité a to samozřejmě platí, i když jdete do posilovny. Jsou od značky Etnies.
Cena je 1 287 Kč
5.Velká taška na všechno možné i nemožné. Jistě, že můžete jít do posilovny i s igelitovou taškou, ale já si na tašky velice potrpím. Je od značky Dakine.
Cena je 1 100 Kč
6.Peněženka na permanentku a drobné. Určitě s Vám vyplatí netahat do posilovny celou Vaší peněženku, ale pouze nějakou malou :). Je od značky Horsefeathters.
Cena j590 Kč

Outfit č.3 - domácí cviční 

1.Tílko, je úplně obyčejné černé :). Je od značky Moodo.
Cena je 206 Kč 
2.Kraťasy, pokud je léto a cvičíte doma kde nemáte klimatizaci jako v posilovně, tak doporučuji si obléct kraťasy :). Jsou od značky adidas.
Cena je 620 Kč
3.Podložka na cviční, já cvičím pouze na ručníku, jelikož mám více cviku a nebavilo by mě pořád podložku uklízet, ale nějakou si musím pořídit, abych mohla v létě cvičit i třeba na terase. Je od značky Spokey.
Cena je 377 Kč
4.Láhev na pití, stále se budu opakovat, ale pití je velmi důležité, proto vždy mějte u sebe pití.
Je od značky animal.
Cena je 83 Kč
5.Když ne boty, tak ponožky. Já doma cvičím různě, někdy v botách a někdy pouze v ponožkách. Jsou od značky animal.
Cena je 236 Kč

Outfit č.4 - vždy být v teple

1.Mikina, když je zima, tak je určitě důležité být dobře a teple oblečená. Je od značky Nordblanc.
Cena je 1 116 Kč
2.Tílko, pokud máte teplou mikinu či bundu, tak si můžete vzít tílko. Toto je dokonce termo, takž Vám bude zaručeně teplo. Je od značky NordBlanc.
Cena je 342 Kč
3.Legíny, tyto nejsou termo, ale to vůbec nevadí, i když já mám raději termo legíny, takže ve svém šatníku mám asi troje. Jsou od značky NordBlanc.
Cena je 1 395 Kč
4.Podkolenky, které jsou stylové, hrozně se mi líbí, když běžci mají podkolenky :D. Jsou od značky Fox.
Cena je 217 Kč
5.Boty, tyto jsou úplně stejné jako ty v outfitu č.1. Jsou od značky adidas.
Cena je 2 162 Kč

Pokud Vás toto oblečení zaujalo, tak Vám doporučuji se podívat na tento e-shop ve, kterém naleznete mnoho oblečení na sport, fitnss, yogu, ale i elegantní oblečení.


Jak se Vám líbí tyto outfity?
Jaké máte zkušenosti se zmiňovaným e-shopem?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc ti děkuji za komentář a těším se na tvojí další návštěvu!