TIP | Audiokniha - Chatrč od William Paul Young

Přesně před týdne jsem publikovala článek o Auditece, kde si můžete koupit různé knihy a poslouchat je kdekoliv a kdykoliv (TADY). Já jak píši v minulém článku jsem si jako první audioknihu vybrala od Williama Paula Younga jeho nejpopulárnější knihu, kterou kdy napsal Chatrč
O knize Chatrč jsem již párkrát slyšela a plánovala jsem si jí přečíst, takže když jsem jí zahlédla v audiotece, tak volba byla jasná. No a v rezervě jsem měla ještě asi tři knihy, jelikož na výběr jich máte opravdu hodně. 


Kniha Chatrč je román, který byl přeložen do 35 jazyků.
Celá kniha je o příběhu, kdy se během pár hodin může Váš život změnit a stane se největší noční můra, kterou si raději nepředstavujete ani v tom nejhorším snu. 
Smrt vlastního dítěte! 

Hlavní role Mackenzie Allen Phillips otec malé dívky, která byla při rodinném výletu unesena a poté zavražděna neznámým vrahem, který těch smrtí měl na svém kontě více. 
Po několika letech objeví ve své poštovní schránce dopis, kde se píše, že se má dostavit do Chatrče, kde byly nalezeny jediné krvavé stopy po jeho malé dcerce jménem Missy, a podpis ,,taťka".
Kniha je o tom, že se otec zavražděné holčičky vyrovnává s její smrtí a hledá sám sebe. Je určená hlavně pro věřící čtenáře, jelikož je tam role Boha, ale nemusí jí číst pouze věřící člověk. Je napsaná tak dobře, že zaujme i nevěřícího člověka, který o Bohu nic neví! Já sama jsem k Bohu vedená od malička, jelikož je má mamka věřící, proto jsem si také k prvnímu poslouchání audioknihy zvolila právě Chatrč