Paletka třpytivých a matných očních stínů - NYX


Krásné ráno přeji :) Oční stíny používám pouze na nějaké příležitosti a nebo když jedu do města, sednout si s mamkou, kamarádkou na kafe. I když oční stíny používám pouze příležitostně, tak na nich nešetřím a dokonce troufám si říct, že jich mm ve svém kosmetickém stolku dost! Pokud si pamatujete na článek, který jsem publikovala v dubnu toho to roku (TADY), tak jsme jako blogerka měla možnost si vybrat pár produktů na vyzkoušení. 
Mezi těmi ostatními produkty, které vám postupně recenzuji a ukazuji na blogu byla i paletka očních stínů, o té bude právě dnešní recenze.


Paletka je dostupná v celkem třech variantách stínů. Já na představení NYX měla možnost si vybrat pouze ze dvou variantách. Nijak jsem extra nevybírala, vlastně vůbec :-D vzala jsem tu, která mi byla nejblíže. Ale delší dobu jsem přemýšlela, jestli si paletku vzít. 
Proč? Pár dnů před akcí jsme se dívala na video od GetTheLouk a ta z paletky nebyla vůbec nadšená a troufám si říct, že o ní říkala „propadák“ (nevím, jak to přesně nazvala). 
Držela jsem se ale toho, že každý produkt může každé sedět jinak a nezáleží na tom, že Lou z ní nebyla nadšená a já budu to stejné. Nakonec jak vidíte, tak jsem si jí vzala.


Paletka obsahuje celkem 10 očních stínů v krásné kombinaci matných a třpytivých. 
Stíny lze jakkoliv kombinovat a vytvořit krásné líčení, např. na svatbu, ples, večeři a nebo jen tak do města :) Obal bych hodnotila nadprůměrně. Neříkám, že se jedná o něco extra pevného, bytelného co se vám nikdy za žádných okolnosti nezničí. Ale i tento produkt zažil pár nehod a stále drží, jak obal tak i stíny. To je tak když ve spěchu dáváte kosmetiku do taštičky a nejde vám zapnout :-D No neříkejte mi, že to neznáte?! Moc se mi líbí zdobený popis paletky, to mi přijde krásné a roztomilé. Další skvost byla samolepka se srdíčkem, kterou odlepíte když poprvé paletku otevíráte
To mi přišlo opravdu moc roztomilé a krásné, hned se mi připomnělo video od PetryLovelyHair. Teď se asi některá zasmějete, ale já to vážně netušila a asi bych na to nepřišla. Netušila jsem, že paletka v sobě ukrývá i dost dobré a kvalitní zrcátko s oboustranným aplikátorem (ten je pro mě nepoužitelný). Zrcátko je v paletce opravdu moc dobře ukryté a bylo to pro mě moc milé překvapení, hned jsem to psala ségře, která paletku také vlastní a stejně jako já o zrcátku nevěděla.

Swatch bez báze 1x 
Právě se dostáváme dovnitř paletky, kde na nás čekají stíny :) Jak jsem psala ze začátku, tak kombinace je moc hezká a dokáži si se stíny při líčení vyhrát. Ale to u stínu nestačí! 
Mnohem důležitější je pro mě pigmentace, výdrž, atd.. Jaká je tedy pigmentace a mnoho dalšího u těchto stínů? Jedním slovem průměrná. Když jsem zkusila stíny úplně poprvé, tak jsem z paletky byla zklamaná a říkala si, že jí už asi nevyužiji. Dala jsem jí ale šanci. 
Po neúspěchu následoval úspěch. Použila jsem svojí oblíbenou přírodní bázi a vybrala si čtyři stíny. Pigmentace je stále průměr, ale jak u kterého. Některé stíny jsou hezky pigmentované i bez použití báze, některé bohužel ani s použití báze. 
Ale stíny na očním víčku drží, bez báze cca 4 hodiny a s bází o několik málo hodin více. Trochu práší, ale není to nic hrozného. Jak bych tedy paletku na závěr zhodnotila
Pigmentace stínů nic moc, ale jak říkám u každého je to jiné. Výdrž bez báze průměr, ale s bází je to nadprůměr. Paletku určitě nemám v úmyslu dát někam dozadu šuplíku a používat jí určitě budu.Použité stíny na líčení bez báze swatch 2-3x

Já mám paletku v odstínu Stormy Skies
Cena paletky je v Douglasu 399 Kč
Zakoupíte jí buď v prodejně NYX, která se nachází v Praze a nebo v jakémkoliv Douglasu a jiném e-shopu :)

LÍBÍ SE VÁM TATO PALETKA OČNÍCH STÍNŮ?
MÁTE S NÍ ZKUŠENOSTI?
POUŽÍVÁTE KOSMETIKU OD ZNAČKY NYX?

6 komentářů:

 1. Paleta vyzerá super, kombinácia tieňov je veľmi vydarená. :)

  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 2. Je fajn, já ji mám ráda, i když jsem ji naprvní swatch chtěla odepsat, ale čím více se používá tím je pigmentace lepší :-)

  OdpovědětVymazat
 3. I když máš líčení krásné a sluší Ti, paletku bych si nepořídila, protože mám ráda sytější odstíny :) Moc hezky jsi ale recenzi napsala a nafotila!

  OdpovědětVymazat

Moc ti děkuji za komentář a těším se na tvojí další návštěvu!