Přírodní dárková sada s olivovým olejem a oslím mlékem

Hezkou neděli přeji!
Tuto recenzi dnes píši díky portálu Blogerky.cz, který mi zaslal dárkovou sadu přírodní tělové kosmetiky, která je na přírodní bázi a pochází z Řecka přesněji z Kréty. Já se nyní o přírodní kosmetiku zajímám a čím dál více jí používám. Nedospěla jsem ale zatím k tomu, abych používala pouze přírodní kosmetiku, ale k tomu nedospěji asi nikdy. Myslím si, že je ale dobré občas použít kosmetiku na přírodní bázi, než s chemickým složením :)
Dárková sada je skvělá buď na cesty a nebo také jako dárek. Obsahuje krém na ruce, nohy, tělové mléko a suflé, balzám na rty a tuhé olivové mýdlo. Vše co na dovolenou potřebujete, jelikož jsou produkty v tzv. miniatuře, tak se vám produkty bez problému vlezou i do příručního zavazadla na palubu. Všechny produkty jsou v tématickém balení, které je z kvalitního plastu. Velice se mi líbí, že jakmile produkty z dárkové sady spotřebujete a byly jste s nimi spokojený, tak si je můžete zakoupit v plném balení (TADY).

Co dárková sada s olivovým olejem a oslím mlékem slibuje?
přírodní složky
bez parabenů, silikonů, propylenglykolů, minerálních a parafínových olejů, alergenů, ftalátů, syntetických barviv, alkoholu, ethanolaminu a GMO
ideální pro citlivou a suchou pokožku
vhodné pro pleť s kožním onemocněním jako je lupenka a atopické ekzémy
pokožka díky oslímu mléku a olivovému oleji bude jemná, vláčná, čistá a hydratovaná
Tělové suflé obsahovalo 96,6% přírodních složek a mělo hutnější texturu, nevím k čemu bych to přirovnala, ale ke krému ne. Velice dobře se roztíralo, já ho vždy použila na nohy po holení a pokožku krásně hydratovalo, zvláčnilo a hlavně provonělo. Nikdy jsem kosmetiku s oslím mlékem nezkoušela, takže pro mě premiéra, která mě velice překvapila. Vůně je opravdu mléčná, jemná a velice příjemná. Tělové suflé jsem si ze všem produktů z dárkové sady oblíbila nejvíce.
Tělové mléko obsahovalo 97,1% přírodních složek a bylo více tekuté než suflé, ale to je pochopitelné.
Vonělo stejně jako suflé, krém na ruce i krém na nohy. I když bylo tekutější, tak se velice dobře roztíralo a pokožku krásně hydratovalo a zvláčnilo. Oba dva produkty se do pokožky rychle vsákly. Jediné, co mě trochu vadilo u obou produktů bylo, že jakmile jste se dostaly do poloviny obalu, tak obsah šel těžko ven a musela jsem odšroubovat uzávěr, aby to šlo lépe.

Krémy na ruce používám celoročně a moc si vždy jejich aplikaci na ruce užívám.
Zbožňuji vláčné, voňavé, hydratované a čisté ruce. Textura krému není ani moc tekutá nebo hutná, ale tak akorát. Snadno se do rukou vsákl a ruce zanechal hydratované a voňavé. Nyní krém nosím ve své O´bag do školy a velice ráda ho požívám několikrát za den :) Tento krém na ruce obsahuje 96,5% přírodních složek.

Krém na nohy moc nepožívám, ale jelikož byl v dárkové sadě, tak mě to donutilo ho vyzkoušet. Několikrát jsme ho vyzkoušela a musím říct, že se velice snadno roztíral a do nohou se rychle vsákl. Rozhodně jsme neměla pocit „mastných“ nohou, ale naopak krásně hydratovaných, jemných až sametových chodidel. Tento krém na nohy obsahuje 96,8% přírodních složek.


Balzámy na rty zbožňuji a musím je mít vždy u sebe. V zimě balzám na rty tahám i na procházku ze psem.
V každé kabelce, bundě nebo vestě nějaký balzámek najdu. Tento celkem silně voní, ale na vůni jsme si po chvilce zvykla a vůně mi je příjemná. Mám ráda, když rty jsou opravdu hydratované a aspoň několik desítek minut „mazlavé“ od balzámu, což po aplikaci toho balzámu moje rty jsou!
Balzám je opravdu hodně krémový a nejraději ho používám na noc, i když vůbec nevadí, když ho na rty aplikuji přes den a ihned po aplikaci na něj aplikuji i rtěnku. Opravdu to nevadí, jelikož je balzám průhledné barvy :)
Tuhá mýdla vůbec nepoužívám, nemám je ráda. Vždy když jsem nějaký použila, tak následoval nepříjemný pocit rukou. Teď se mi vrací myšlenky do školky, kdy jsme si vždy musela umývat ruce tuhým mýdlem a jak bylo mýdlo slizké, tak lítalo všude, haha.. :-D Vůně tohoto mýdla je asi ze všech produktů nejvíce silná a mě ze začátku vůbec nevonělo a spíše až nepříjemně smrdělo. Ale donutila jsem se mýdlo vyzkoušet a umyla jsem si s ním ruce.
Co následovalo? Velice příjemně voňavé ruce, hydratované a mýdlo nezanechalo ten nepříjemný pocit rukou. Nechci říct, že se vracím k umývání rukou tuhými mýdly, ale tohle tuhé mýdlo určitě spotřebuji a navíc obsahuje 100% přírodní složky.

Musím upozornit, že vůně všech produktů je ze začátku silná a někomu nemusí vyhovovat. Já si na vůni po chvilce zvykla, ale ze začátku jsme si myslela, že kvůli vůni produkty nebudu moci vyzkoušet. Velice bych chtěla poděkovat portálu Blogerky.cz za zaslání sady k vyzkoušení!

Dárkovou sadu zakoupíte TADY
Cena dárkové sady je 476 Kč

MÁTE ZKUŠENOSTI SE ZNAČKOU APHRODITE?
JAKÉ PŘÍRODNÍ PRODUKTY POUŽÍVÁTE?
CO ŘÍKÁTE NA KOSMETIKU, KTERÁ OBSAHUJE OLIVOVÝ OLEJ A OSLÍ MLÉKO? 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc ti děkuji za komentář a těším se na tvojí další návštěvu!