Za tři týdny bez celulitidy, díky CelluBlue?

Dnešní článek bude o jedné věci, která trápí mnoho žen. Není to jen nějaká věc, která se objeví u pár žen na zemi. Trápí dokonce i mnoho mladých dospívajících dívek, ale objevuje se občas i u můžu, kteří si s tím obvykle těžkou hlavu nedělají. Už aspoň trošku víte, o čem dnešní článek bude? Ne? Věř mi, že i možná tebe trápí! Jojo, je řeč o té mrše pomerančové kůži :-D

Nemějte obavy, dnes nebude řeč o žádném krému, který Vás během měsíce celulitidy zbaví. Na to já nevěřím a ze zkušenosti ostatních žen vím, že to nepomáhá a jedná se o vyhozené peníze oknem, jak se říká.
Před několika měsíci mi byl nabídnut produkt na otestování. Jedná se o tzv. masážní baňku, která funguje na bázi podtlaku, která se postará o to aby rozbíjela tukové buňky pomocí masírování. Jak s baňkou jezdíte po kůži, tak pokožku masírujete, vytváříte pod kůži podtlak a pokožku prokrvujete. Podtlak narušuje tukové buňky a díky tomu jsou z těla vyplavovány lymfatickým systémem.

I já se trápím s tou pomerančovou kůži, takže nabídka mi přišla velice zajímavá a proto jsem na ní kývla. Masážní baňka neboli její oficiální název CelluBlue mi došel po několika týdnech a já se s úsměvem a plně natěšená pustila do masáže.
Z dětství si pamatuji, že moje mamka si dělala masáže na stejné bázi, akorát se skleněnými baňkami a modráky měla po celém těle, takže z toho jsme měla obavy. Na modráky prodejce upozorňuje, že se objevit můžou, ale i nemusí. Je velice důležité si oblast, kterou budeme CelluBlue masírovat pořádně promazat krémem či olejem. Já použila krém s obsahem arganového oleje od značky Avon, který mi ležel ve skříni a neměl využití.

CelluBlue mi došel v malém béžovém pytlíčku s jeho logem. Když jsem pytlíček rozbalila a CelluBlue vyndala, tak jsem byla překvapená, jeho malou velikostí. Která se vejde jak do kabelky, tak je skvělý i na cesty zabalit do kufru, kde Vám nezabere žádné místo! Jeho barva je modrá a je mám dojem nová, jelikož dříve byl také CelluBlue modrý, ale průhledný. Je z materiálu, který se zlehka zmáčkne a na promazanou kůži se lehce přichytí.

Jako první jsem si stáhla aplikaci do mobilu, kde jsme se také zaregistrovala, vytvořila účet, vypsala své údaje a zadala číslo CelluBlue, které jsem měla na letáčku. Stehna jsme si pořádně promazala a sranda mohla začít :-D Strany stehen tolik nebolely, za to vnitřní strany bolely, jako čert! No možná i víc, jak čert. V hlavě jsem si ale představila, jak ten bolestivý tlak žene z těla ven tukové buňky a bolest se snažila překousnout. Druhý den jsem po stranách stehen měla pár malých i velkých modráků, ale naštěstí byla zima a schovala je pod kalhoty. Po několika dnes ale zmizely, i když jsem masážní baňku denně používala. Po asi týdnu bolesti odezněly a masírování bylo bez bolesti.
Výrobce uvádí, že výsledky budou již po třech týdnech! Také doporučuje k lepším, viditelnějším a rychlejším výsledkům zařadit pohyb, pitný režim a zdravou stravu. I to jsem dodržovala, jelikož zrovna, když jsme začala s testováním, tak jsem se rozhodla pro radikální změnu svého životního stylu. Zdravá strava, pravidelný pitný režim a cvičení se stalo opět mým koníčkem, ale tentokrát jsem na to šla s rozumnou hlavou a ne tak, jako před více jak rokem!

Velice oceňuji, že CelluBlue má i svojí aplikaci, která Vám masírování odpočítává, ukazuje pohyby, každý den si do kalendáře můžete zaškrtnout, že už máte masírování odvedeno a když zapomenete, tak Vám dojde několikrát za den upozornění :)
Já masírovala denně stehna a bříško. Dobré je, že i díky masírování maličko posilujete ruce, jelikož posouvat baňku není úplně jednoduché. Občas mě rozčilovaly ty zvuky při masírování, ale nebylo to nic hrozného. 
Po každém dokončené masírování je velice důležité, aby jste do hodiny vypily 0,5 litru čisté vody! Vždy mi po masírování stehna i břicho zčervenala a úplně jakoby hořela, takže vážně se u toho zapotíte a tukové buňky jdou z těla pryč.

Nějakých menších výsledků jsem si všimla již po 14 dnech každodenního používání. Všimla jsem si především zpevnění a i ta celulitida se zmírnila. S testováním jsem zkončila po více jak měsíci, kdy mě masírování každý den přestalo bavit a byla to pro mě již otrava. Na závěr bych chtěla říct, že je to určitě mnohem více efektivnější, než nějaké krémy a jiné nesmysly. Ale stejně nejefektivnější je pohyb, zdravá strava a pravidelný pitný režim!

Možná Vás od koupi odradí cena CelluBlue, ale vezměte si, že je to investice na několik let. Není to jak u krému, za který zaplatíte cca 200 Kč o objemu 250 ml a máte ho vypotřebovaný za pár týdnu. Na CelluBlue se můžete třeba složit s kamarádkou, sestrou nebo maminkou :)

Cena CelluBlue je 499 Kč
Zakoupíte ho TADY!

5 komentářů:

 1. CelluBlue je skvělý společník proti celulitidě, který skutečně zabírá. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Silikonovou baňku mám za 100 Kč a je to úplně to samé :D vyhozený prachy

  OdpovědětVymazat
 3. Silikonovou baňku mám za 100 Kč a je to úplně to samé :D vyhozený prachy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdo ale raději investuje peníze do originálního zboží a takhle podpoří výrobce, než investovat do neoriginálního výrobku :)

   Vymazat

Moc ti děkuji za komentář a těším se na tvojí další návštěvu!