Lak na nehty Colorama The 24karat Nudes - Maybelline


 Laky na nehty od značky Maybelline mám celkem ráda, i když jich moc ve své sbírce laků nemám a ani nevím proč. Tento lak je z edice Colorama The 24karat Nudes, která je speciální a to díky svými nádhernými zlatavě tělovými nude odstíny. Navíc na nehtech vypadají opravdu luxusně! Pomalu začne období plesů a k nějakým krásným elegantním šatům tyto odstíny budou vypadat skvěle.

Edice nabízí tři odstíny, které jsou si hodně podobné a zároveň je každý jiný. Já jsem si koupila odstín 476, což je spíše šedo-stříbrný se zlatými odlesky. Ale přemýšlím o pořízení dalších dvou odstínů.
Co laky z této edice slibují? 
- nádherné zlatavě tělové odstíny
- zářivý třpyt a odlesky zlata
- luxusní vzhled nehtů
- dlouhotrvající barva
- jednoduchá aplikace pomocí kartáčku
- rychlé a snadné použití

Lahvička i štěteček je totožný, jako u ostatních laků Colorama. Mě tento štěteček vyhovuje a dobře se mi s ním nehty lakují. Odstín laků a i jiných produktů přes internet se vždy vybírá těžko. Já jsem ale se svým výběrem odstínu byla hned spokojená a po nalakování nadšená. 

Vždy než si na nehty nalakuji barevný lak, tak používám nějaký top coat nebo teď nejčastěji vitamínový, zpevňující. Takže jakmile nalakuji top coat, tak lakuji barevný. Vrstev lakuji vždy dle potřeby, ale nejčastěji to jsou dvě vrstvy a u toho to tomu nebylo jinak. Dvě vrstvy dostatečně stačily a další už nebyla třeba, protože pigment laku byl dostatečný. 

Vůně laku je klasická, jako u každého. Lak nevoní po fialkách, ale ani nějak nesmrdí. Na nehtech my obě vrstvy uschly vcelku rychle, po asi 2 minutách jsem mohla první přelakovat a manikúra byla vytvořená :) Co mě ale nejvíc ze všeho překvapilo, tak byla výdrž.
Jelikož se nejedná o lak, který by měl v názvu, jak mnoho na trhu má něco ve stylu vydrží až 5, 7 nebo 10 dní, tak jsem od něj nic extra neočekávala. Ale on mě mile překvapil, protože i s tím, že něco dělám a ručičky nemám "takhle", tak mi krásný bez jakéhokoliv zničení, kdy se mi začaly odlupovat okraje vydržel víc jak týden, tedy abych byla přesná 8 dní. Což je dle mého skvělý a už jen kvůli výdrži mám chuť si pořídit ty dva zbylé odstíny. 

Cena laku je 75 Kč za 7 ml a seženeš ho na notino.cz

14 komentářů:

 1. Barvička je krásná, přesně jak píšeš, (nejen) na ples bude ideální :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Ale ten vypadá fakt dobře. A ta výdrž? Nevěřím! Mě se ty nehty pokazí ještě většinou ten den :(

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, vím, že se to zdá s výdrží neuvěřitelné, ale je to tak :) až samotnou mě to mile překvapilo.

   Vymazat
 3. Tak ta výdrž je fakt bomba! A barva je taky krásná:D
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 4. Odstín je krásný, akorát já mám s těmito laky špatnou zkušenost,mně moc dlouho nevydržely.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kate, tak to je mi líto, protože já s lakem jsem fakt spokojená :)

   Vymazat
 5. Na nehtech vypadá opravdu moc hezky :) Dříve než jsem začala chodit na nehty k manikérce, jsem měla hodně laků od Maybelline a můj nejoblíbenější byla červená klasika :)
  Inspiration by Linda

  OdpovědětVymazat

Moc ti děkuji za komentář a těším se na tvojí další návštěvu!