Stříbrný náramek se srdíčkem osázeným zirkony - Juvelora.cz


Krásnou sobotu přeji!
Sice nám již posledních pár dnů počasí nepřeje a brzy budu muset ze skříně vytáhnout zimní bundu, protože ráno už je zima, tak si přeci nenecháme znepříjemnit den. Začátkem října jsem měla angínu a na nic neměla náladu, tudíž jsem si nenapsala články dopředu, jinak bych tento článek publikovala aspoň o pár dní dříve.

Před více jak týdnem mi přišlo milé a hlavně krásné překvapení, které bylo uložené v bílé papírové krabičce s růžovou mašličkou. Po rozvázání mašličky a otevření krabičky na mě vykoukl rozkošný malý pytlíček s nápisem Juvelora a v něm překrásný náramek s přívěskem ve tvaru srdíčka, který je celý osázen zirkony. Ideální překvapení pro mě, jako straku všeho co se třpytí :) Aby přívěšek zůstal vždy v čistotě, tak je k němu přibalen ještě malý rozkošný růžový hadříček, takový kterým se leští brýle.

Náramek je ze stříbra, jak jsem psala už v názvu článku :) Na ruce vypadá opravdu skvostně a mnoho lidí zaujme, není nijak mohutný, takže i na mé drobné ruce vypadá decentně.


Měla jsem menší obavy, aby mi nebyl velký, protože s moha náramky mám problém a i když jsem si jeden nechávala zkracovat, tak mi byl stále velký a teď mi doma jen leží ve šperkovnici.

U tohoto ho mám připnutý úplně na nejvíc, co to jde a hezky mi na ruce sedí. Tím, že je stříbrný si ho můžu i namočit, což je pro mě dost důležitý při praxích.


Dokonce náramek ani nesundávám na noc, takže se stal mojí celodenní součástí, jako řetízek se srdíčkem z bílého zlata, který jsem dostala ke svým narozeninám od rodičů před skoro dvě lety :)


Pokud tě náramek zaujal nebo by jsi se chtěla podívat i na jiné krásné šperky, které e-shop Juvelora.cz nabízí, tak vřele doporučuji!

16 komentářů:

 1. Tak ten náramok je vážne krásny :-)

  Suesanqa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem z něj nadšená :) Zuzi, děkuji Ti za komentář!

   Vymazat
 2. Náramek ti musím pochválit, je překrásný :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný kousek. Sama nosím převážně stříbro, vždycky si říkám, že na zlato mám ještě hodně času :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také nosím pouze stříbro a nebo právě již zmiňované bílé zlato :)

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. Tak s tím naprosto souhlasím. V nabídce mají krásné kousky :)

   Vymazat
 5. Náramek je vážně krásný :)

  OdpovědětVymazat
 6. Krásný náramek, elegantní a decentní!A ta krabička :)

  OdpovědětVymazat

Moc ti děkuji za komentář a těším se na tvojí další návštěvu!