Jak jsem z nudné skříňky udělala krásnou novou! Nálepka z e-shopu pixers.cz


Krásnou sobotu, tak za týden a jeden den nás čeká první advent. Myslím si, že nejenom mně ten rok utekl rychlostí blesku :) tohle období miluji, takže mě to vůbec nevadí. Pro dnešek tu mám článek, který mohu sepsat díky e-shopu Pixers protože mi před několika týdny nabídli spolupráci ze které jsem byla opravdu nadšená, tak jdeme na to!
Úplně na začátek ti představím společnost Pixers, aby jsi věděla o co se jedná. Pixers má ve své nabídce neuvěřitelné množství různých tapet, fototapet a nálepek, které jsou na mnoho materiálů, obrazy a také i plakáty. Mají opravdu krásnou a velkou nabídku různých zhotovení, ze kterých mě přecházel zrak a bylo těžké si vybrat. No přiznám se, že nad vybíráním jsem strávila nejednu hodinu. Z počátku jsem nevěděla co bych chtěla zvolit, jestli tapetu nebo nálepku a kam jí umístím. Protože na zeď si nic lepit nechci, tak jsem se rozhodovala mezi plakátem, obrazem a nálepkou na skříň. Volba padla na nálepku, se kterou jsem zkrášlovala nudnou skříň v mém pokoji. Pokud tě o společnosti zajímají nějaké informace, tak všechno najdeš na jejich webu.
Denisek musel samozřejmě asistovat :-D
Jak jsem již psala, tak má volba padla na nálepku, která je celoplošná s krásným vzorem trojúhelníků a jeleními rohy. Je z odolného a opravdu kvalitního materiálu, který mě samotnou při lepení překvapil. Matný materiál je na více použití, takže pokud se rozhodneš nálepku přemístit na jiné místo, tak není problém nebo pokud se ti nalepení nepovede, což se stane opravdu z velmi malé pravděpodobnosti, protože i mě se nálepka povedla nalepit bez jakékoliv pomoci ihned na první pokus. Další vlastnosti nálepky jsou, že je na každý povrch, navíc je odolná vůči vlhkosti a znečištění. Největší dostupnost jedné nálepky je 148 cm, ale pokud by jsi měla zájem o větší rozměry, tak není problém, akorát se bude skládat z více dílů.
Skříňka před nalepením nálepky
Líbí se mi, jak mě o všem e-shop informoval a jakmile se s výrobou nálepky Pixers posunuli o další krok napřed, tak mě informovali e-mailem. Čekala jsem že dopravní lhůta bude delší, protože výroba je v zahraničí, ale nálepku jsem měla i s objednávkou doma za cca 14 dní doma. Přivezl mi jí domů kurýr v zabaleném "tubusu". Balíček byl dobře zabalený, jednoduše se do něj dostalo a uvnitř mě čekala zabalená nálepka ještě jednim hnědým papírem s holografickou samolepkou. Skvělé na tom je, že si přímo u objednávky zadáte míry tapety nebo samolepky dle tvého přání. Tím pádem máš o jednu starost méně a žádné měření, řezání tě nečeká. Pouze stačí vybalit nachystat si čistý povrch a začít lepit. 

Všechny instrukce ohledně montáže jsou v balení nebo volně dostupné na webu. Ale montáž je opravdu jednoduchá a zvládneš jí levou zadní. Díky tomu, že je nálepka opravdu z kvalitního materiálu, tak se mi vůbec nerolovala a krásně přilnula k povrchu. Nemusela jsem ani vyrovnávat bublinky, jak to často i jiných nálepek a tapet bývá. 

Já objednávala rozměry nálepky 120 cm x 40 cm a vyšla mě na 1.044 Kč + 199 Kč doprava.

Jak jsem psala, tak já nálepku lepila na bok skříňky, která mi přišla nudná a protože jí mám u postele, tak jsem ten koutek chtěla něčím oživit a zútulnit. Myslím si, že se mi plán povedl a vypadá naprosto úžasně! 

16 komentářů:

 1. krásne si si tú poličku prerobila, vyzerá lepšie ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alex, mockrát děkuji :) také si myslím, že skříňka vypadá lépe.

   Vymazat
 2. To je boží a nálepku jsi vybrala překrásnou! moc se mi to líbí BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětVymazat
 3. Jeej na skrinke to vyzerá naozaj krásne!

  Ann´s Life

  OdpovědětVymazat
 4. Nálepka vypadá skvěle a myslím, že se ti oživení nudné skříňky opravdu povedlo. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 5. Vypada to suprove. Určitě to hodně oživilo :)

  OdpovědětVymazat
 6. Skvelý nápad, naozaj to teraz vyzerá pekne :)❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovědětVymazat
 7. teď ta skříňka má úplně jiné grády, je to perfektní! :-)

  Kalamita life

  OdpovědětVymazat
 8. Great post! You have a nice blog!

  Would you like to follow each other? Follow me and I'll follow you back!

  Have a great day!

  http://elenabienvenido.blogspot.com.es/

  OdpovědětVymazat

Moc ti děkuji za komentář a těším se na tvojí další návštěvu!