Opalovací mléko do solária Milk & Honey – Oranjito

Hezký nový týden :)
včera byla 2. adventní neděle, takže jsem na adventním věnci zapálila druhou svíčku a nemůžu se dočkat, až zapálím tu poslední. Pro dnešek jsem si připravila recenzi na ojedinělý produkt, který jsem pečlivě testovala před více jak půl rokem a více, kdy jsem každý týden a někdy i několikrát týdně pravidelně navštěvovala solárium, abych chytla bronz na léto a na dovolené se nespálila.

Abych pečovala o svojí pokožku, tak jsem dlouho hledala a vybírala kvalitní kosmetiku, která by se mi o tu péči postarala. No z hledání jsem byla celkem zklamaná, protože toho na netu není tolik kolik bych si představovala. Doufám, že někomu tato recenze pomůže a nebude v takových rozpacích, jako jsem byla já.

Co jsem se ale na netu dočetla, tak je lepší mít dvě mléka. Jedno před opalováním a druhé po opalování, proto jsem si pořídila rovnou dvě, ale dnešní recenze bude na jedno a příští týden na druhé.

Na trhu je poměrně hodně značek, co se specializují na kosmetiku do solária. Já zvolila značku Oranjito, která se řadí mezi solární kosmetiku nejvyšší kvality za velmi dobré ceny. Pokud tě o této značce zajímá více, tak si o ní můžeš přečíst na netu, kde mají své webové stránky :)

Když jsem si já vybírala druh mléka, tak jsem absolutně nevěděla, co zvolit a podle čeho vůbec vybírat. Nakonec ani nevím, podle čeho jsme vybrala, ale vybrala jsem si mléko Level 2 Milk & Honey.

- pro hloubkové, atraktivní a dlouhodobé opálení
- obsahuje multiaktivní komplex Max.effect s obsahem aktivních superbronzerů
- vysoká koncentrace hydratačních a výživných látek, vitamínů, antioxidantů, extraktů, látek s protizánětlivými a anti-aging vlastnostmi 
- dobře se roztírá a vstřebává
- sametově jemný, výživný a ochranný film
- vhodná pro suchou a smíšenou pleť 
- netestováno na zvířatech!  

Obal je opravdu zajímavý, hezký, originální a zaujme oči na první pohled, tedy alespoň u mých tomu tak bylo. Obsah lahvičky je 200 ml a mě to vystačilo při pravidelném používání na celé tělo při více jak 20 návštěv. Dokonce jsem si teď vzpomněla, že jsem tohle i to druhé mléko dala mamce, která do solária ještě chodí, protože já jsem si novou permanentku po dovolené nekoupila a nevím, jestli si jí v nejbližší době budu opět kupovat. 

Teď bych ti přála si k mléku přičichnout, protože to je tak dokonale sladká vůně, že já jako milovnice sladkých vůní jsem k němu mohla čichat stále. Výhodou ale bylo, že jsme mohla čichat k sobě, protože jakmile jsem mléko nanesla na tělo, tak mi pochopitelně vonělo úplně totožně, jej to bylo dokonalé! 

Pro představu si smíchej mléko s medem a namáčejte do něj sladkou voňavou sušenku, jak originální, když má takový název, že? :-D Ale o sušence v názvu není ani zmínka. Doufám, že jsi nečekala nic jiné, haha.. No zkrátka úplně totožně bude tvá pokožka po namazání mléka vonět, plus bude velmi dobře hydratovaná a nebude lepit, zmaštěná a ani žádné podráždění jsem při používání nezaznamenala. Pokud při návštěvách solária budeš mít kvalitní přístroj a dodržovat určenou dobu, jak ti jí nastaví slečna v solárii, která tomu rozumí, tak by tě mělo mléko dobře ochránit, tak jak tuto službu udělalo mně.

Na závěr bych chtěla zhodnotit všechny klady k mléku. Záporné psát nemůžu, protože žádné nejsou, uff!! Jak jsem již psala, tak mi mléko krásně z hydratovalo a pečlivě ochránilo pokožku i pleť, ano nanášela jsem ho i na obličej. Vůni jsme vychvalovala až až, takže to už není potřeba opět komentovat. Ani při jedné návštěvě v solárku jsem se nespálila a jsem si jistá, že díky tomu to mléku! Jestli mi mléko pomohlo k opálení, tak to určitě z části také, ale z druhé části mi k tomu napomohlo k mléko po opalování, ale to budu hodnotit příští recenzi, kterou zveřejním příští pondělí :)

Opalovací mléko Level 2 Milk & Honey zakoupíš na notino.cz za 199 Kč

12 komentářů:

 1. Moc pěkná recenze, určitě musí krásně vonět :)

  SmileThess

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Voní fakt dokonale :)
   Děkuji Ti moc za komentář, Thess!

   Vymazat
 2. Já do solárka nechodím, ale moc se mi líbí ten hravý obal :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
 3. Solárium nenavštěvuji, ale mléko bych si koupila jen kvůli vůni asi :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, tak to ti věřím :) škoda, že tu vůni nemohu přenést k tobě :-D

   Vymazat
 4. Já do solária sice nechodím, ale ten obal se mi moc líbí a škoda, že se nedá přivonět. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 5. Přesně jak píšou holky, také do solárka nechodím, ale moc se mi líbí obal! :)

  LifestyleBirdie

  OdpovědětVymazat
 6. Dřív jsem tyhle solárkové krémy milovala. Byly tak zvláštně, až převoněné a měly přesně tyhle veselé obaly:-).

  Měj se krásně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak :) děkuji za komentář a také se měj krásně!

   Vymazat

Moc ti děkuji za komentář a těším se na tvojí další návštěvu!