Rychleschnoucí lak na nehty v odstínu 075 - Miss Sporty

Tak konečně zítra máme pátek a to znamená, že nás čeká víkend, jupííí!
Dneska si dáme recenzi na lak na nehty od značky, která je běžně k sehnání v různých drogériích. Já kosmetickou značku Miss Sporty mám ráda pouze co se laků na nehty tyče, jiné kousky od ní nepoužívám a ani mě moc nelákají, protože jsem se nikdy nesetkala s nějakou aspoň slušnou kvalitou. Je mi jasné, že nemohu chtít žádný zázrak od produktu za pár korun, ale i levnější značky, co jsou na stejné cenové hladině, jako Miss Sporty mají kvalitní produkty, které si ráda kupuji.
Tenhle krásný růžový odstín není můj první, tyhle rychleschnoucí laky používám už pár let. Ve své sbírce laků mám pár kousků (cca kolem 5) a o Vánocích mi přibyl další, tenhle :)

Miss Sporty má ve své nabídce i jiné laky na nehty, než tyhle rychleschnoucí. Dále nabízí i s gelovým efektem, který mám pouze jeden odstín. Potom i matné, třpytivé, atd.. Na výběr je z mnoha odstínů, takže je opravdu z čeho vybírat. Já pod stromečkem našla odstín č. 075 :)


Co tenhle lak na nehty slibuje?
- rychleschnoucí 
- dlouhá výdrž 
- barevná škála odstínů 


Jsem zvyklá vždy začít u produktů hodnotit vzhled obalu, ale u tohoto laku je to více než zbytečné. Pouze uvedu, že se jedná o lahvičku se 7 ml. Se štětečkem jsem naprosto spokojená, lakuje se mi s ním velmi dobře a to i malíček, kdy je nehtové lůžko výrazně menší. Při žádném lakování se mi nestalo, že bych přetáhla a měla bych nalakovanou i okolní kůžičku. 

Odstín je to opravdu moc hezký, pokud máš ráda růžovou barvu, tak se ti bude rozhodně líbit. Lak je dobře pigmentovaný, já jsem zvyklá vždy lakovat dvě vrstvy a i u tohoto je to lepší, ale možná by někomu stačila i jedna vrstva. 

Lak nedělá čáry, ale hezkou hladkou, lesklou plochu, která je opravdu suchá do 60 sekund. Výdrž laku by měla být 4 dny, což je slušné a pokud to lak splní, tak jsem spokojená. Nehty jsem si s ním lakovala několikrát a výdrž byla vždy různá, dle toho co jsem ty dny dělala. Pokud mám praxe, kde myji vlasy několikrát za den, tak mi lak na nehtech bez jakéhokoliv poničení vydržel 3 dny. Když jsme měla školu, tak mi lak nehty zdobil klidně i 5 dní. Je to opravdu různé a s výdrží i laků je to vždy těžké, každému lak vydrží jinak a to ať se jedná o sebelepší značku. Odlakování je bez problémů. 

12 komentářů:

 1. Je to krásná barvička. Jejich laky mám ráda, ale ostatní výrobky taky moc nekupuji. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. laky Miss Sporty mám veľmi rada, sú moje najobľúbenejšie, pretože v pomere u mňa cena:kvalita vyhrávajú :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sabi, děkuji Ti za komentář :) a přesně jak píšeš, laky od Miss Sporty jsou cena vs. kvalita na dost dobré úrovni.

   Vymazat
 3. Mám z téhle řady asi deset odstínů a jsem moc spokojená:).
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 4. Hi! I see that you a fantastic blog!
  I really like your design and that's how you write😊
  I like to be in touch with so great and inspirational blogs. That why i wanted ask
  follow for follow? My Blog

  OdpovědětVymazat
 5. Veľmi sa mi páči farba, niekedy som takú nosila takmer stále. :)

  Rebelliouslily

  OdpovědětVymazat

Moc ti děkuji za komentář a těším se na tvojí další návštěvu!