Vlastní design ponožek!

 Výzvy by si měl člověk dávat celý život, ať už jde o nějaký důležitý krok v životě nebo o nějakou drobnost. Já životní výzvy přijímám ráda, ať už jde o cokoliv. To souvisí i s výzvami na webu Blogerky.cz, do kterých se ráda zapojím, pokud mě zaujmou a mají alespoň něco málo společného s mým blogem, přeci za zkoušku nic nedám. A když mě vyberou, tak jsem ráda a těším se na nové zkušenosti, se kterými se s tebou podělím.
Před několika týdny, abych byla přesnější, tak to bylo ještě před Vánoci jsem se přihlásila do výzvy, kde každá vybraná blogerka měla předvést svojí kreativitu, šikovnost nebo v horším případě nešikovnost. Vytvořit dle sebe tři páry ponožek s vlastním designem pomocí barev na textil. Překvapivě jsem do téhle výzvy byla vybraná i já, abych řekla pravdu, tak jsem malování stále odkládala, protože jsem se nemohla rozhodnout, co na tři páry čistě bílých ponožek od značky Bellinda namaluji a převažoval i strach, abych to nějak nezkazila a jak výsledek bude vypadat. 

No ale termín publikování článku mě začal tlačit, takže jsem se o víkendu do kreslení pustila :) a teď se semnou pojď podívat, jak to dopadlo!

Na první pár ponožek jsem nakreslila malé stromečky, které na samém vršku mají malou žlutou tečku, která představuje hvězdičku, světýlko či špičku. Jsou ozdobené červenými baňkami a celé jsou zakončené u prstů červenou čárou, což je vánoční barva. 

Druhým párem jsem zvolila opět design vánočního stromečku, ale trochu jiného a namalovala jsem ho z venkovní strany ponožek. Stromeček má i úsměv a pod ní je napsán ,,ÚSMĚV" a ten jsem k tomu dopsala, protože lidé se nejen o vánočních svátcích příliš stresují a zapomínají se usmívat být v klidu a přeci s úsměvem na tváři jde všechno líp :)) takže jeden úsměv prosím!! :-D

A jako úplně poslední pár je trošku mimo téma, protože se nejedná o podzimní ani zimní tématiku, ale líbí se mi ze všech nejvíce a inspirovala jsem se internetem. Nápis na obou ponožkách mi přijde vtipný, opět úsměvný a obě ponožky zkrátka k sobě patří, tvoří pár a jedna bez druhé by byla, jak ztracená, tak by nápisy na nic byly nepochopitelné.

Ono to sice může někomu připadat jednoduché, namalovat barvami něco na textil, ale zas tak úplně jednoduché to není. Sice ponožky jsou opravdu kvalitní, příjemné a textilní barvy také nebyly úplně ty nejlevnější, ale štěteček mohl výrobce barev přibalit lepší. Musela jsem obětovat jeden kosmetický štětec na rty, který nepoužívám, aby se mi na ponožky malovalo lépe a aspoň nějak si usnadnila práci. 

Malování na ponožky jsem si užila, chvilku se odreagovala a relaxovala. Děkuji proto portálu Blogerky.cz za vybrání do výzvy :) 

8 komentářů:

 1. Ten nápis mě pobavil :D A já bych v tom dopadla ještě hůř, protože 99% mých ponožek je černých :D

  Nails from Czech - Lucie

  OdpovědětVymazat
 2. Hrozně mě teď baví rozdílné ponožky, takže ty s nápisem jsou super. Líbí se mi i stromečky a taky bych měla strach, že něco pokazím. Škoda, že jsem si této výzvy všimla pozdě, vytvořit vlastní design ponožek by mě bavil. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 3. Jej toto je cute!! Podľa mňa po jemnej úprave by ich kľudne mohli predávať happy socks! A ďakujem za inšpiráciu! Nikdy by mi nenapadlo urobiť o takéto custom ponožky
  Pozývam teba a tvoje čitateľky na GIVEAWAY
  na mojom blogu :)

  OdpovědětVymazat
 4. jejo to je milá výzva a veľmi sa mi páči ako si urobila tie Im lost too :D
  Drew's Beauty

  OdpovědětVymazat

Moc ti děkuji za komentář a těším se na tvojí další návštěvu!