Červený lak na nehty, který zaschne do 60 sekund - Rimmel


Celý týden se na blogu neobjevil žádný nový článek, což mě mrzí, ale nebyl čas. Blogování mám jako svůj koníček, takže články chci psát vždy, když mám na psaní náladu a čas :) jinak to jde na kvalitě článků hned poznat. Proto se k sepsání recenze dostávám až nyní, kdy ručičky na hodinách v sobotu ráno ukazují skoro 8 hodin. Jsem ranní ptáče, takže na nohách jsem už od 6, i když je víkend.

Na dnešní recenzi tu mám produkt, který jsem si velmi oblíbila v roce 2017, takže ano hned na začátek uvádím, že recenze bude kladná! Produkty, které mi dostatečně vyhovují nemám problém vychválit :)

Bude řeč o laku na nehty, který je od značky Rimmel. S touhle značkou mám dlouholeté zkušenosti a spokojenost je u ní na 80%, protože jsem vlastnila i takové produkty, které mi tolik nevyhovovaly, jak to občas bývá a je to v pořádku. Každému vyhovuje něco jiného, proto se sdělují recenze. Konkrétně s laky na nehty od Rimmel mám kladné zkušenosti. Tenhle červený je můj celkově asi pátý lak, ale z řady 60 sekund můj třetí. A jako odstín ze všech tří se tento jeví nejlépe!

Co lak na nehty slibuje?
- zaschne do 60 sekund
- rychle se s ním lakuje 
- dlouhodobá výdrž 

Lahvičku laku hodnotit nebudu, to se mi zdá zbytečné. Jen jako doplňující informace, že má 8 ml, což považuji za asi nejlepší velikost, kdy jsem schopná lak spotřebovat celý. Miluji produkty, které mohu spotřebovat do puntíku :)

Štěteček mi vyhovuje! Na ten nemám vůbec žádné výhrady. Nemám ráda dlouhé a ještě k tomu tenké štětečky. Vyhovují mi ty, které jsou kratší a tak akorát široké, přesně takové, jaký je u tohoto laku. 

Konzistence mi také vyhovuje. Lak není vůbec tekutý, ale zase není ani příliš hustý, že by se s ním nedalo lakovat. I s takovými hustými laky jsem měla tu zkušenost. Nebo i s úplným opakem, kdy lak neuvěřitelně kapal (byl moc tekutý) a nanést ho na nehet byl tedy oříšek. 

Už při prvním lakování jsem poznala a odhadovala, že lak bude dobře pigmentovaný a že se nejedná o žádného "průhledňáka". Měla jsem pravdu! Klidně by stačila jedna vrstva, ale pro dokonalost si vždy lakuji dvě vrstvy a bohatě stačí. Lak opravdu zasychá rychle a do 60 sekund je suchý a mohu nanášet další (druhou) vrstvu. Celkový vzhled laku na nehtech je skvělý! Klasická krvavá červená barva, jakou nosí mnoho žen a lesk jako blesk :-D.

S výdrží je to takový lepší průměr. Ono u laků hodnotit a psát o výdrži je dost těžké. Každý má jiné nehty, stejně jako pleť. Ale troufám si tvrdit, že u laků je to ještě horší, jak u jiného produktu a to hned z několika důvodů - jiné nehty a hlavně každá z nás pracuje jinak, některá myje nádobí v ruce, má jinou práci, atd.. no z důvody bych tu mohla být do léta, takže stop :-D. 
Má zkušenost s výdrží je taková, že pokud mám zrovna týden školy a ne praxe, kdy si ruce ve vodě (nejen ve vodě) máchám několikrát za den (studuji obor kadeřnice), tak mi neoloupané nehty vydrží klidně 5 dní. Pokud ale několikrát denně myji vlasy a s ruky pracuji, jakože opravdu pracuji, tak mi vydrží průměrně hezké neoloupané nehty cca 3 dny. Proto píši, že výdrž laku je lepší průměr. 

Lak seženeš na Notino.cz za 65 Kč a v nabídce je mnoho dalších odstínů. 

Než tuhle recenzi ukončím úplně, tak bych tě ještě tímhle krátkým textem chtěla pozvat na můj nový instagram účet, který jsem založila pouze pro blog! Najdeš ho pod jménem @ruzovartenka_blog :) 

18 komentářů:

 1. Rimmel laky mám veľmi rada, mám doma niekoľko kúskov a som s nimi spokojná. :)

  Rebelliouslily

  OdpovědětVymazat
 2. Taky tento lak mám, akorát v jiném odstínu a jsem s ním celkem spokojená, až na tu slabší výdrž u mě. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná barva! :) já měla od rimmelu růžový a ještě jeden a byly super! :)

  Shard of Dreams

  OdpovědětVymazat
 4. Kdysi jsem nějaký podobný také měla a opravdu zaschnul rychle :) Rimmel má dobré laky na nehty.
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 5. Sice mi teda nezaschne do 60 sekund, ale jinak jsem s tímto lakem taky moc spokojená:). Hlavně se štětečkem, ten je vážně skvělý:D.

  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Niki za tvou zkušenost. Ono s laky je to fakt těžké u každého je výdrž, zasychání, atd.. úplně jiné :)

   Vymazat
 6. Já se přiznám, že s ním moc spokojená nejsem /

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mě mrzí, ale každému vyhovuje fakt něco jiného :)

   Vymazat
 7. Lak jsem už měla a souhlasím se vším, co o něm říkáš. :) Byl v pohodě.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kate děkuji za sdílení tvé stejné zkušenosti s lakem :)

   Vymazat
 8. Tieto laky sú podľa mňa úžasné. Tiež mám doma pár odtieňov a určite si zakúpim aj ďalšie. :) Dobre držia, majú super pigmentáciu a rýchlo zaschnú. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za komentář :) jsem ráda, že jsi s těmito laky stejně spokojená, jako já.

   Vymazat
 9. Od Rimmel mám laky na nehty hodně ráda - vydrží sice průměrně, ale já ráda střídám barvy a lakování mi nevadí, takže super. Za tu lahvičku je cena hodně příznivá, navíc mají krásný barvičky ♥


  Written by M*

  OdpovědětVymazat

Moc ti děkuji za komentář a těším se na tvojí další návštěvu!